top of page
ARCHITEKT WNĘTRZ KRAKÓW

Anna Gawlik tworzy bardzo ciekawe, oryginalne i odważne projekty, które są jednocześnie osadzone w realiach Inwestora. Jako Partner biznesowy jest osobą godną zaufania, z którą warto budować długotrwałe relacje.

 

Andrzej Sroczyński, FORMES BUILD, Prezes Zarządu

ARCHITEKTURA WNĘTRZ KRAKÓW

Współpraca z Panią Anną Gawlik, właścicielką tej firmy, była przykładem na to, jak profesjonalnie świadczyć tego rodzaju usługi. Współpraca począwszy od koncepcji poprzez projekt wykonawczy aż do nadzoru autorskiego przebiegała sprawnie, terminowo i w bardzo miłej atmosferze. Z pełnym przekonaniem i przyjemnością polecam współpracę z firmą ANKE DESIGN STUDIO, które wykonało lifting projektowy wnętrz Hotelu Senacki **** oraz sprawowało nadzór autorski nad jego wykonaniem

 

Zbigniew Ostachowski, Hotel Senacki Osti Hotele

PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKÓW

Niniejszym potwierdzam, iż Pani Anna Gawlik, reprezentująca firmę ANKE DESIGN STUDIO uczestniczyła w procesie uruchomienia HOTELU UNICUS w Krakowie od etapu projektowego do finalnego otwarcia, jako projektant wnętrz oraz osoba ściśle współpracująca z ekipą wykonawczą, konserwatorem zabytków, inwestorem oraz operatorem hotelu. Opracowany projekt wnętrz hotelu Unicus spełnił oczekiwania operatora hotelu, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach gości hotelu. Z przyjemnością potwierdzam, iż Pani Anna Gawlik jest solidnym partnerem biznesowym i rekomenduję jej usługi przyszłym potencjalnym odbiorcom.

 

Leszek Mięczkowski, Hotel Unicus

architekt wnetrz krakow

Anna Gawlik doskonale wpasowała się w klimat miejsca i spełniła nasze oczekiwania. Wykazała się kreatywnością, sumiennością i zdolnościami organizacyjnymi w wykonywaniu powierzonego projektu. Rekomenduję firmę ANKE DESIGN STUDIO jako solidną, wiarygodną, stosującą oryginalne i nowatorskie rozwiązania w projektach architektury wnętrz.

 

Iwona Rzodkiewicz, Resto Illuminati, Kraków 2009

architektura wnetrz krakow

Współpraca przy realizacji salonu OPI MANIA w Krakowie pozwala mi ocenić firmę ANKE DESIGN STUDIO jako profesjonalne biuro architektoniczne. Poszczególne etapy współpracy przebiegały zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, projektowej już od etapu koncepcyjnego. Wrażliwość architekta na estetykę oraz oryginalność w podejściu do przestrzeni osobiście potwierdzam i godnie polecam.

 

Dominika Fit, OPI MANIA, Kraków, 2011

 

projekty wnetrz krakow

Nowatorski projekt pozwolił uzyskać efekt przewyższający nasze oczekiwania. W swych projektach łączy funkcjonalność z estetyką a wszystko z niebanalną intuicją i uwzględnieniem najnowszych trendów światowego designu.

 

Hanna Smolicz-Adamczak, Ilumni. Kraków, 2012

 

projektowanie wnetrz krakow

ANKE DESIGN STUDIO opracowuje każde wnętrze w oparciu o myśl, idee, pasję. To człowiek i jego osobowość, marzenia są bodźcami pracy i znajdują swoje miejsce w wizualizacjach. Elementy te przenikają się w projektach ANKE DESIGN STUDIO. Wystrój wnętrza mówi wiele o jego właścicielu i funkcjach jakie ma pełnić. Wrażliwy i utalentowany projektant czyni z tego narzędzia pracy i wykorzystuje podczas tworzenia projektu. ANKE DESIGN STUDIO posiada jasność tych istotnych faktorów a jednocześnie biegłość pracy z klientem i poetycką wrażliwość. ANKE DESIGN STUDIO łączy elegancję z harmonijnym balansem form i kolorów. Opracowuje projekty z lekką antyczną patyną tworząc linie spajające przeszłość z nowym décorem. Wykorzystuje różnorodne materiały i doskonale łączy ciepło drewna z zimną elegancją szkła, metalu czy tworzyw sztucznych.Jej projekty od samego początku zachwyciły mnie lekkością, wyrazistym charakterem, osobowością i zmysłowością. Są to projekty inspirowane sztuką i muzyką a kreatywność i twórcze myślenie są głównymi motorami w tym procesie.

 

Anna Witkowska, Historyczka sztuki fotografka - San Francisco, 2012

architekt wnetrz kraków

Zrealizowana przestrzeń wnętrza w pełni uwzględniała nasze potrzeby pod względem funkcjonalności i ergonomii, a niepowtarzalny design łączący tradycje z nowoczesnością spełnił nasze oczekiwania.

 

Wojciech Fenrich, Prezes zarządu, RHR spółka z o.o.

bottom of page